flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Спосіб запису на особистий прийом громадян керівництвом суду

Керівництвом суду здійснюється особистий прийом громадян у визначені прийомні дні та години згідно ГРАФІКА прийому громадян.

До керівництва суду можна звернутись у зручний для громадян спосіб, у тому числі письмово з питань організації роботи суду шляхом подачі звернень, запитів через канцелярію суду чи надіславши своє звернення на адресу суду листом поштою, чи електронним листом на електронну адресу суду inbox@rva.arbitr.gov.ua.

У розділі КОНТАКТИ зазначено усі номери телефонів суду, за якими можна здійснити запис на прийом до керівництва суду.

Для оперативного отримання довідкової інформації про рух справ зацікавлені особи можуть звернутись до канцелярії суду, приймальні чи за телефоном «гарячої лінії» суду, кожного робочого дня, протягом робочого часу. 

Рівненський апеляційний господарський суд створює всі умови для забезпечення відкритості та гласності судових процесів та вільного доступу громадян, представників ЗМІ до правосуддя та участі при розгляді справ.

Для координації діяльності та співпраці із засобами масової інформації в Рівненському апеляційному господарському суді діє прес-центр.

Контакти прес-секретаря, можете отримати на офіційній веб-сторінці Рівненського апеляційного господарського суду у розділі «Прес-центр».