flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Клопотання про надання дозволу на трансляцію

                                                                                         
Форма для скачування - Клопотання про надання дозволу на трансляцію (ЗРАЗОК) 
 
До Рівненського апеляційного господарського суду

33001, м. Рівне, вул. Яворницького, 59

Суддя ___________________________________________

ПІБ /якщо відомо/  

Журналіста/ЗМІ __________________________________

ПІБ/назва

адреса __________________________________,

№ контактного  телефону ___________________________

 

КЛОПОТАННЯ

У провадженні Рівненського апеляційного господарського суду знаходиться справа № __________ (якщо відомо) за позовом _______ (зазначити назву /ПІБ позивача) до ______ (зазначити назву/ПІБ відповідача) про _____ (зазначити предмет спору). Зазначена справа призначена до розгляду в судовому засіданні на  «___»__________2017 року на ____ годину.

Відповідно до частини 1 статті 4-4 ГПК України розгляд справ у господарських судах відкритий, за винятком випадків, коли це суперечить вимогам щодо охорони державної, комерційної або банківської таємниці, або коли сторони чи одна з сторін обґрунтовано вимагають конфіденційного розгляду справи і подають відповідне клопотання до початку розгляду справи по суті.

Згідно з частиною 4 статті 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» особи, присутні в залі судового засідання, представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.Частина 1 статті 25 Закону України Закону України «Про інформацію» надає журналістам право під час виконання професійних обов'язків здійснювати письмові, аудіо- та відеозаписи із застосуванням необхідних технічних засобів, за винятком випадків, передбачених законом.
Вищезазначена судова справа має великий суспільний інтерес (коротко описати в чому він полягає, зокрема, зазначити, який вплив ця справа має на життя громади, чи стосується вона публічної, чи іншим чином викликає інтерес з боку суспільства) ______________________________.
Крім того, демонстрація репортажу із зали судового засідання допоможе укріпити авторитет судової влади та продемонструвати суспільству її неупередженість та незалежність.Враховуючи викладене, керуючись статтями 4-4 ГПК України, 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», 5, 25 Закону України «Про інформацію»,–  ПРОШУ:Дозволити проведення трансляції в залі судового засідання під час розгляду вищезазначеної справи журналісту ________ зазначити ЗМІ та ПІБ журналіста (або вказати список журналістів, оператора, фотографа, які будуть висвітлювати судовий процес).

 

З повагою

Головний редактор /Редактор/журналіст                                                            

«___» __________________ 2017 року                   підпис                          /Ініціали, прізвище/