flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ СУДУ !

      Рівненський апеляційний господарський суд і надалі проводить роботу щодо підвищення якості надання судових послуг та рівня громадської довіри до суду.

  З цією метою з 2017 року у суді започатковано проведення анонімного опитування відвідувачів нашого суду, яке розроблене та рекомендоване робочою групою з розробки системи оцінювання якості роботи суду за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя».

Дане опитування планується здійснювати на постійній основі для регулярного відслідковування Вашої задоволеності якістю роботи суду, а також з метою об’єктивної оцінки якості послуг, що надаються Рівненським апеляційним господарським судом.

Опитування є добровільним, інформація, яка збирається, є цілком конфіденційною і отримані відповіді будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Ваша небайдужість та щирі відповіді допоможуть мати чітку та правдиву інформацію, на підставі якої будуть розроблятися ефективні рекомендації для підвищення якості судових послуг та підвищення рівня довіри до інституту судочинства в Україні загалом і, зокрема, у Рівненському апеляційному господарському суді. 

Бланки анкет знаходяться у приміщенні суду у вільному доступі поруч залів судових засідань, у відділі прийому документів (канцелярії), а також у прес-секретаря. Урни для заповнених анкет встановлені біля залів судових засідань та при вході в суд у відділі прийому документів.

Також БЛАНК АНКЕТИ можна роздрукувати, заповнити та надати до Рівненського апеляційного господарського суду у зручний для Вас спосіб.