flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Завтра суддя-спікер Інна Розізнана буде снідати зі ЗМІ

16 липня 2018, 17:10

Чи поліпшила роботу судів зміна правил судового розгляду? На це питання дадуть відповідь судді та експерти під час прес-сніданку Комітету виборців України 17 липня в Рівному.

15 грудня 2017 року набули чинності зміни до низки процесуальних кодексів України. Вони визначають правила подачі документів до суду, розгляду і вирішення судами цивільних і господарських справ, а також справ адміністративного судочинства. У зв’язку з цим стали більш-менш подібними між собою правила судових процесів, змінився порядок і спосіб подачі доказів, вимоги до оформлення документів, процедури судового процесу.

Тож про плюси і мінуси нових правил, які виявили в ході їх практичного застосування, говоритимуть:

  • Дмитро Зозуля, суддя-спікер Рівненського окружного адміністративного суду;
  • Інна Розізнана, суддя-спікер Рівненського апеляційного господарського суду;
  • Микола Глотов, керівник правових програм РОГО «Комітет виборців України», адвокат.

Прес-сніданок проходитиме 17 липня 2018 року в Рівненському будинку вчених (вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх). Початок – 09:30.

Цей захід проводиться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

 

Прес-служба суду