Задати питання
flag Судова влада України

Комунікація судів зі ЗМІ – як інструмент підвищення авторитету судової влади в українському суспільстві

20 листопада 2017, 12:19

Заступник керівника апарату Рівненського апеляційного господарського суду Тетяна КУЛИК взяла участь у семінарі на тему: “Зв’язки з громадськістю в судах”, проведеному Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України, що відбувся 16–17 листопада 2017 року в місті Львові.  

Відкриваючи  захід,  директор Львівського регіонального відділення Оксана ПОЛЬНА  повідомила, що семінар такої тематики для працівників апаратів судів є підсумковим у поточному році. Директор висловила сподівання на досягнення бажаного результату, а саме зміцнення авторитету суду шляхом налагодження комунікації між судами та представниками ЗМІ та представила викладачів – суддю Львівського окружного адміністративного суду, члена Ради суддів України Олександра САСЕВИЧА, суддю, голову Миколаївського районного суду Львівської області Володимира ПАВЛІВА, прес-секретаря Господарського суду Львівської області Наталію ШАЙДУ, фахівця-експерта з комунікацій у системі правосуддя Ольгу ДАВИД та психотерапевта Ольгу УРАЛОВУ.

 

 

Програму семінару була наповнена лекційним матеріалом щодо проблемних питань авторитету судової влади в українському суспільстві, побудови стратегічної та ефективної комунікації, етики спілкування з відвідувачами суду, зокрема з людьми з інвалідністю.

Під час виконання практичних завдань працівники апаратів судів вчилися написанню прес-релізу і прес-анонсу, знайомилися з аспектами взаємодії прес-секретарів із представниками мас-медіа.

Також учасники семінару розглянули типи кризових ситуацій та управління ними на прикладі конкретних професійних випадків. Разом із психологом працівники апаратів судів аналізували способи ефективного подолання психологічних бар’єрів у конфліктних ситуаціях.

Семінари на тему зв’язків зі ЗМІ стимулюватимуть представників судів зосереджувати увагу на комунікації як основному елементі авторитету судової влади і стануть важливим знаряддям зміцнення незалежності та відкритості суду перед суспільством.

Після завершення заходу Тетяні КУЛИК вручено Сертифікат Національної школи суддів України. 

 

 

Прес-служба суду за матеріалами Львівського відділення Національної школи суддів України