flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ЗіБ. Суддям доведеться змінити уявлення про ТОВ, - Данішевська

17 квітня 2018, 14:48

В новому Законі про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю є багато ідеологічних змін, і в цьому є певна складність, адже необхідно змінювати уявлення про деякі процеси.

Про це під час розширеного засідання судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду заявила Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, наголосивши при цьому, що суддям варто підготуватися до застосування законодавчих новел на практиці.

«Сьогодні в реєстрі зареєстровано близько одного мільйона юридичних осіб, з яких комерційних юридичних осіб близько 800 тисяч. Тож загалом, Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» торкнеться більше ніж півмільйона осіб», - зазначила В.Данішевська.

Також вона зауважила, що закон не одразу ввійде в практику Верховного Суду, «адже необхідно дочекатися справ, які будуть базуватися на новому законодавстві, ми повинні готуватися до цього та детально вивчати ті новели, які є в законодавстві та усвідомити їх».

Учасниками засідання, що відбулося 13 квітня у Києві, стали також заступник Голови Верховного Суду, Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов, суддя ВС, секретар судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Ганна Вронська, начальник відділу забезпечення роботи секретаря та суддів III судової палати КГС ВС Олеся Лукомська та експерти, які брали активну участь у розробці закону Анна Бабіч і Юрій Попов.

 

За публікацією Газети "Закон і бізнес"